Jump to content

Optymalizujemy galaktykę Meklarami!

meklar lets play zagrajmy w

• Please log in to reply
13 replies to this topic

ShadorVD #1 Posted 12 July 2016 - 02:27 PM

Lieutenant

• Players
  • 47

Hej! Pewnie niektorzy z Was mogli widziec moja rozgrywke Psionami... minelo troche czasu, weszly nowe patche i pomyslalem, ze warto by bylo wrocic do tego tytulu i podbic kolejna galaktyke. Oczywiscie, ze pierwszym problemem ktory napotkalem to byl wybor rasy ktora chcialbym zagrac. Tym razem wybor padl na Meklarow! Zoptymalizujmy Galaktykę!

Wszystkie komentarze jak najbardziej mile widziane!

ShadorVD #2 Posted 17 July 2016 - 10:56 AM

Lieutenant

• Players
  • 47

Optymalizacja Galaktyki w toku! W tym odcinki głównie nastawiamy się na tym aby wzmocnić nasze planety.

ShadorVD #3 Posted 23 July 2016 - 03:03 PM

Lieutenant

• Players
  • 47

Wiem, że muszę popracować nieco nad jakością dźwięku a dokładniej na balansem mojego głosu do tego co dzieje się na ekranie.

A tymczasem borem, kosmosem ;) Meklarowie robią to co do nich należy... optymalizują galaktykę.

Falathi #4 Posted 24 July 2016 - 01:55 PM

Lieutenant

• WG Staff
  • 33
Super filmiki! Prosimy o więcej!

ShadorVD #5 Posted 31 July 2016 - 05:42 PM

Lieutenant

• Players
  • 47

Dobra, mam w plecy jeden odcinek który zapomniałem zamieścić (to ten pierwszy) natomiast ten drugi to jest z dzisiejszej posiadówy. Rano wstałem, sprzątnąłem mieszkanko a potem zabrałem się za MoO - jaki tego efekt? Ano taki, że możecie się spodziewać ukończonej serii Meklarów. Kosmos mnie tak zassał o, tyle.

Zaległy odcinek:

Ten z dzisiejszego dnia:

ShadorVD #6 Posted 05 August 2016 - 10:42 AM

Lieutenant

• Players
  • 47

Optymalizacja Galaktyki część dalsza.

Wydaje mi się, że teraz będę wrzucał filmiki co drugi dzień... w końcu trochę ich mam ;)

Bartex01 #7 Posted 05 August 2016 - 07:52 PM

Lieutenant

• Players
  • 14
Cześć, obejżałem tylko początek ostatniego filmiku i postanowiłem, że podpowiem coś :D O ile już sam nie doszedłeś do tego, to aby skorzystać z bramy potrzebujesz ich minimum dwie, wtedy statki latają pomiędzy nimi bezpośrednio, znacznie skracając czas, zwłaszcza im dalej tym więcej czasu zaoszczędzisz. Poza tym na planetach typu wulkanicznego i inferno nie zbudujesz żadnych "żywnościowych" budynków. Nawet nie da się ich terraformować :( Zauważyłem też, że ustawiałeś na jednej z planet ludzików do badania biorąc ich z żywieniówki. Ustaliłeś, że potrzebujesz 6 żywności i zostawiłeś tyle ludzików aby mieć +6. Tyle, że to nadwyżka. Spokojnie możesz zjechać do 0 a i tak ludzi nie będą głodować. A tym samym więcej ludzików dasz na badania. 

ShadorVD #8 Posted 08 August 2016 - 03:14 PM

Lieutenant

• Players
  • 47

View PostBartex01, on 05 August 2016 - 08:52 PM, said:

Cześć, obejżałem tylko początek ostatniego filmiku i postanowiłem, że podpowiem coś :D O ile już sam nie doszedłeś do tego, to aby skorzystać z bramy potrzebujesz ich minimum dwie, wtedy statki latają pomiędzy nimi bezpośrednio, znacznie skracając czas, zwłaszcza im dalej tym więcej czasu zaoszczędzisz. Poza tym na planetach typu wulkanicznego i inferno nie zbudujesz żadnych "żywnościowych" budynków. Nawet nie da się ich terraformować :( Zauważyłem też, że ustawiałeś na jednej z planet ludzików do badania biorąc ich z żywieniówki. Ustaliłeś, że potrzebujesz 6 żywności i zostawiłeś tyle ludzików aby mieć +6. Tyle, że to nadwyżka. Spokojnie możesz zjechać do 0 a i tak ludzi nie będą głodować. A tym samym więcej ludzików dasz na badania. 

Jeśli chodzi o bramy do skakania to już odkryłem w jaki sposób to działa :) A działają wyśmienicie! Fakt, nadal jak się lata na dłuższe skoki to trzeba chwilkę odczekać zanim statek doleci ale nadal jest to szybciej niż gdyby miał lecieć po zwykłych trasach ;) Jeśli chodzi o nadwyżkę jedzenia to niestety już do końca serii będę robił tak aby zostało nieco tego jedzonka w formie nadwyżki. Dzięki! Bardzo cenna uwaga! Nawet w którymś z odcinków będę się pieklił, że dlaczego komputer ustawia mi tak aby planeta głodowała... a tu taki psikus.

No a skoro już odpowiedziałem to serwuję kolejny odcinek!

ShadorVD #9 Posted 11 August 2016 - 01:17 PM

Lieutenant

• Players
  • 47

Jak obiecałem tak i robię, co drugi dzień na moim kanale ląduje Master of Orion - teraz Meklarowie a kto nastepny? We'll see. Codziennie 0 16:00 nowy film!

ShadorVD #10 Posted 12 August 2016 - 03:30 PM

Lieutenant

• Players
  • 47

Wczorajszy filmik był z jednodniowym poślizgiem dlatego ten zgodnie z datą premiery od razu postuję tutaj. Miłego seansu!

Edited by ShadorVD, 12 August 2016 - 03:30 PM.

ShadorVD #11 Posted 14 August 2016 - 05:36 PM

Lieutenant

• Players
  • 47

Coraz większymi krokami zbliżamy się do końca serii Meklarów!

ShadorVD #12 Posted 17 August 2016 - 08:25 AM

Lieutenant

• Players
  • 47

Meklarowie coraz bliżej zwycięstwa, no właśnie czy wiecie już jakiego? ;)

ShadorVD #13 Posted 18 August 2016 - 07:44 PM

Lieutenant

• Players
  • 47

Juuuutro finał! A dzisiaj przedostatni odcinek!

Edited by ShadorVD, 18 August 2016 - 07:44 PM.

ShadorVD #14 Posted 20 August 2016 - 08:03 AM

Lieutenant

• Players
  • 47

Większość osób spodziewała się innego zakończenia ;) I te komentarze pod filmem... no co ja poradzę ;)

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users