Jump to content

Otázky pro vývojáře

• Please log in to reply
3 replies to this topic

Ketankis #1 Posted 13 June 2016 - 11:30 AM

Private

• Players
  • 12

Dobyvatelé,

Nyní máte skvělou příležitost dozvědět se vše o vývoji Master of Orions.

Pokud máte jakékoliv otázky na vývoj hry, napište je prosím do tohoto vlákna.

20. června všechny otázky sesbíráme a předáme je dále vývojářům, aby je mohli zodpovědět.

Za český komunitní tým

Ketankis

Edited by Ketankis, 20 June 2016 - 10:41 AM.

predatorla #2 Posted 13 August 2016 - 09:59 PM

Ensign

• Players
  • 1

Ahoj

No hra zatim pokracuje skvele ale je potreba dodelat jeste hodne veci. To se samozrejme neudela za den. No v tvorbe ras mi chybi treba trans-dimentional, lucky, omniscientTaky by nebylo spatny pridat obchodni lodstvo kvuli zasobovani jidlem jako to bylo v MOO2 aby blokady planet meli nejaky smysl a mohli jste planety vesele vyhladovet pokud si nedokazali produkci zajistit sami popripade i posilat populaci mezi planetama. Co mi chybi je vyzkum palivovych clanku a podle toho i dolet k systemum. Takhle je clovek limitovan jen rychlosti lode bez ohledu na dolet. Taky bych jeste pridal vic vykumnych bodu na technologie od 1/3 vyzkumneho stromu jelikoz pro me neni problem pak vyzkoumat hned jen co mam par planet pokrocile technologie v kratkem case a skoro je pak nepouziji pac hned jen co napr. dostanu phasery tak uz mam hned plazmu. Clovek si ani neuzije bitevni lode a hned stavy titany. Co me ale opradu velice mrzi je zkusenost lodi a posadek ktera ve hre neni. Opravdu by me bavilo jako ve starem MOO2 ziskavat zksenosti na lodich mit pak posadku jako veterany. Prece kdyz mam lod dost dlouho a vyravam s ni bitvy tak cekam ze bude posadka a tim padem lod ucinejsi nez kdyz se mi postavy a mam posadku plnou zelenacu. Co mi taky velice chybi jsou vesmirni hrdinove na veleni flotil nebo celych systemu. Urcte by nebylo spatne treba i hrdiny levelovat a mit u nich nejaky strom a podle vlastniho uvazeni si tvorit velitele co vyhovuje memu stylu hrani treba jako to je v Rome 2. Mohlo by to byt velice zajimave. Navic jeste doufam ze se jeste dodelaji rasy Elerians,Gnolams a Trilarians aby to bylo kompletni. Taky doufam ze budou by trooppods a teletortovani Marinaku na obsazeni lode. Taky by nebylo spatny jen krom vejenskych zakladen na zabezpeceni bodu tam klidne postavit i raketovou zakladnu popripade dalsi moznost obrany. Treba zpomalovat warpu ktery spomaly priletajici flotily, minove pole, dalsi baterie atd. A taky by se mi libila myslenka upravovat si i starbases, battlestations, starfortress. Vim jsem narocny ale na MOO2jsem vyrustal a zahraji si ho rad i ted. Jen prece bych byl rad kdyby se mi me prani splnilo a z Master of Orion by se stala nejlepsi hra. Ma obri potencial tak je potreba ho vyuzit. Diky za odpoved :) El GEfi

Ivana_Drago #3 Posted 23 August 2016 - 01:50 PM

Community Manager

• WG Staff
  • 34

Ahoj El GEfi,

děkujeme za tvůj zájem o hru a za obsáhlý komentář plný zajímavých postřehů! Protože se rychle blíží den oficiálního vydání hry, objeví se již velmi brzy na fóru  sekce, v níž nám budete moci zanechat svou zpětnou vazbu ohledně plné verzi hry. Z této sekce pak budeme sbírat vaše připomínky a přeposílat je vývojářům, takže pokud budeš mít ještě nějaké další poznáky ke hře, napiš nám je prosím. :)

Rayenwoodcz #4 Posted 03 September 2016 - 10:16 AM

Ensign

• Players
  • 1

Zdravím,

mám otázku zda bude v multiplayeru umožněno vést bitvu sám. Hráči by si sami měli rozhodnout zba bude automatická nebo manuální. A dále by to mělo být na nastavení hosta. S kamarádem jsme si hru koupili a dost nás zklamalo že není šance nastavit manuální souboj.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users