Jump to content

Lidská rasa

• Please log in to reply
10 replies to this topic

Ketankis #1 Posted 01 July 2015 - 02:46 PM

Private

• Players
  • 12

Milí hráči a hráčky,

zde můžete diskutoval o lidské rase. Prozatím zmiňujeme základní charakteristiku:

"Lidé jsou napříč galaxií známi svojí charismatickou a sympatickou povahou. Jsou čestní a úspěšní diplomaté a za vítězství v mnoha bitvách tak vděčí svému šarmu. Ve válečném snažení lidé excelují v oblasti silových polí a vynikající znalosti mají i v oblasti pohonu a planetárního výzkumu.

V boji jsou Lidé zběhlí v silových polích a taktéž vládnou důkladnou znalostí pohonu a planetologie. Jednou z jejich možná nejsilnějších stránek je schopnost budovat přátelské vztahy po celé galaxii - nedílná složka jejich nejúspěšnějších strategií."

VMetalic #2 Posted 11 July 2015 - 09:11 PM

Lieutenant

• Players
  • 26

Velmi se mi líbí že lidi mají co se jejich architetury a vzhledu tíče velmi silný nádech Star Treku, s jistými prvky jiných sci-fi, jako třeba Starship Troopers a trochu i Star Wars :)

Ale zajímalo by mě, na severoamerickém serveru je předmět o "Bulrathi Mini-Biography", kde je zmíněný "Dissident Faction". Mě by zajímalo, je to něco co je čistě z hlediska příběhu a popisu Bulrathi, nebo to je součástí každé rasy, včetně Lidí?

Ketankis #3 Posted 15 July 2015 - 03:13 PM

Private

• Players
  • 12

View PostVMetalic, on 11 July 2015 - 09:11 PM, said:

Velmi se mi líbí že lidi mají co se jejich architetury a vzhledu tíče velmi silný nádech Star Treku, s jistými prvky jiných sci-fi, jako třeba Starship Troopers a trochu i Star Wars :)

Ale zajímalo by mě, na severoamerickém serveru je předmět o "Bulrathi Mini-Biography", kde je zmíněný "Dissident Faction". Mě by zajímalo, je to něco co je čistě z hlediska příběhu a popisu Bulrathi, nebo to je součástí každé rasy, včetně Lidí?

Teď moc nevím, co přesně myslíš. Pošleš mi prosím odkaz, kde jsi to četl?

VMetalic #4 Posted 15 July 2015 - 06:56 PM

Lieutenant

• Players
  • 26
Jistě.
http://forum.mastero...mini-biography/

Ketankis #5 Posted 16 July 2015 - 01:16 PM

Private

• Players
  • 12
Díky a ano, Dissident Faction bude i u ostatních ras (včetně lidí;), není to vlastní jen rase Bulrathi.

VMetalic #6 Posted 16 July 2015 - 04:32 PM

Lieutenant

• Players
  • 26
Dobře, děkuju :)

HonzaM #7 Posted 28 July 2015 - 03:08 AM

Ensign

• Players
  • 1

Počkejte až Vás za ten název topicu napráská nějakej sluníčkář :p  V rámci multi kulti politiky se budou lidé muset povinně podle přidělených kvót křížit alespoň s Bulrathi a každá lidská rodina bude muset přijmout alespoň 1 občana Bulrathi :inlove:

Jinak uvidíte ten cirkus :D

VMetalic #8 Posted 24 August 2015 - 05:32 PM

Lieutenant

• Players
  • 26

View PostHonzaM, on 28 July 2015 - 03:08 AM, said:

Počkejte až Vás za ten název topicu napráská nějakej sluníčkář :p  V rámci multi kulti politiky se budou lidé muset povinně podle přidělených kvót křížit alespoň s Bulrathi a každá lidská rodina bude muset přijmout alespoň 1 občana Bulrathi :inlove:

Jinak uvidíte ten cirkus :D

lol :D

Nechtěli by jste Mrsshanské koťátko? Je malé, přítulné, čistotné, a hravé. :D

hachaha #9 Posted 23 September 2015 - 02:30 PM

Ensign

• Players
  • 2
Tak sem si říkal ,že nebudu hrát za člověka ,ale když vidím ten popis o silovém poli tak je asi jasný jak to dopadne :) i lodě vypadají dobře.

Master_of_Orion_CZSK #10 Posted 02 November 2015 - 07:47 AM

Lieutenant

• Players
  • 16

Zdravím,

nemohu zakládat nová témata, tak to upnu alespoň sem. Zde je pohled na grafické zpracování vesmírných lodí lidí.

Lodě lidí v MOO

Master of Orion CZ/SK Fan Project - logo 

Master of Orion CZ/SK Fan Project - zajímavé informace ze světa Master of Orion a mnohem víc.

Lord_Mirci #11 Posted 23 February 2016 - 02:32 PM

Ensign

• Players
  • 1

View Posthachaha, on 23 September 2015 - 02:30 PM, said:

Tak sem si říkal ,že nebudu hrát za člověka ,ale když vidím ten popis o silovém poli tak je asi jasný jak to dopadne :) i lodě vypadají dobře.

a co este len psiloni- cisto technicka rasa, ktora mala v minulych dieloch moznost vyskumat kazdu technologiu :D .. za nich som MOO hraval od 1 dielu a aj hravat budem :D 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users