Jump to content


Wczesny Dostęp - ważna informacja.


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Falathi #1 Posted 17 May 2016 - 06:01 PM

    Lieutenant

  • WG Staff
  • 33
  • Member since:
    05-04-2012

Witajcie Odkrywcy,

Wasze opinie są najważniejszym elementem naszej filozofii rozwoju Master of Orion. Przy okazji ostatniej fazy Wczesnego Dostępu wypowiedzieliście się głośno i wyraźnie. Wypełniliście angielskie forum Waszymi opiniami i choć niełatwo było czytać o wszystkim, co się Wam nie podobało, to jednak dało nam to motywację do tego, by zająć się każdym elementem, o którym wspomnieliście.

Dobra wiadomość jest taka, że nasze sesje Wczesnego Dostępu będą kontynuowane, co oznacza nie tylko możliwość pracy nad grą i jej dalszego udoskonalania dla nas, ale też dla Was oznacza więcej możliwości dzielenia się opiniami wskazującymi, co Wam się podoba, co się nie podoba a co należałoby Waszym zdaniem poprawić.

Wspomnieliśmy o pierwszych krokach w tym kierunku w czasie ostatniej aktualizacji, poświęconej zmianom sugerowanym przez Wasze uwagi i usunięciu Pomniejszych Cywilizacji. Następnym krokiem będzie dostarczenie większej aktualizacji później w tym miesiącu w celu uzyskania Waszych opinii. Ta wersja gry będzie zawierać poprawki błędów, korekty bitew i poprawki takich kluczowych elementów gry jak Szpiegostwo, Projektowanie okrętów oraz Bitwy Taktyczne.

Więcej szczegółów zdradzimy już wkrótce, gdy będzie zbliżać się moment wydania aktualizacji. Spodziewajcie się aktualizacji informacji nt. sztucznej inteligencji oraz innych zmian od zespołu deweloperów.


Jeszcze raz dzięki za Wasze wsparcie i opinie!
 


1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users