Jump to content

Bulrathi

• Please log in to reply
4 replies to this topic

Gepard_PH #1 Posted 12 June 2015 - 03:22 PM

Lieutenant

• WG Staff
  • 12

Rasą Bulrathi kieruje agresja, tłumiona jedynie przez chęć pomocy bezbronnym. Ich skłócona wewnętrznie opiekuńczo-napastliwa natura potrafi prowadzić do kastastrof na arenie galaktycznej. Potrzeba im naprawdę niewiele, by rozpocząć wojnę, gdy stają w obronie praw słabszych i pokrzywdzonych.

Po wielu pokoleniach trawionych przez przemoc i niepokój, Bulrathi wyspecjalizowali się w technologii związanej z budownictwem oraz w przemyśle zbrojeniowym. I chociaż ich jednostki lądowe budzą postrach w całej galaktyce, zamiłowanie do rozwiązań siłowych sprawia, że rasa ta nie koncentruje się na bardziej różnorodnych technologiach.

Bulrathi postrzegają obowiązkową służbę wojskową jako zaszczyt, a nie obciążenie. Kto nie idzie chętnie na wojnę, nie jest prawdziwym Bulrathi. Ich umiejętności w zakresie budownictwa oraz konstrukcji i użycia broni są nieprzeciętne. Wynieśli je do rangi sztuki, jak na rasę wojowników przystało.

Bulrathi otrzymują znaczny bonus do ataku dla statków i jednostek lądowych. Mają także premię do bezpieczeństwa wewnętrznego, ale brakuje im zaawansowanych technologii komputerowych, przez co są narażeni na szpiegów.

Więcej informacji już wkrótce! Co sądzicie o Bulrathi?

Edited by Gepard_PH, 19 June 2015 - 10:05 AM.

Rozjemca35 #2 Posted 12 June 2015 - 04:27 PM

Ensign

• Players
  • 8
Tak jak ludzie i Ssakra wyglądają dobrze, tak Bulrathi jestem trochę rozczarowany, wygląda jakby miał zaćmę. Bardziej wyobrażałem ich sobie jako twardych i dostojnych, taka kosmiczna szlachta która nie przepuści okazji do walki jak w MoO2. A na grafice jest Miś chyba wzorowany na Kulrathi ze StarDrive, tyle że dużo dużo brzydszy i bez konkretnej wizji. Podejrzewam że jeszcze dużo czasu do premiery, więc mam nadzieję że uda się jeszcze to poprawić.

Exitus2012 #3 Posted 05 August 2015 - 12:35 PM

Ensign

• Players
  • 3

Muszę się podłączyć do kloegi. Biorąc pod uwagę wygląd z MoO2 proktycznie nie ma podobieństwa :(.

Falathi #4 Posted 18 November 2015 - 02:16 PM

Lieutenant

• WG Staff
  • 33

W grze powinni wyglądać całkiem dobrze: jak twardzi wojownicy, w żadnym wypadku nie miśki czy nawet Gumisie. 

ShadorVD #5 Posted 17 July 2016 - 10:14 AM

Lieutenant

• Players
  • 47
A mnie sie zdecydowanie bardziej podobaja aktualni Bulrathi :) Maja cos z Sovetskogo Sayuza, w polaczeniu z klockowatymi statkami immarsja jest całkiem porządna!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users