Jump to content

Wojna, nie idźcie tą drogą.

• Please log in to reply
5 replies to this topic

Piotr_Misiuda #1 Posted 16 March 2016 - 07:37 PM

Ensign

• Players
  • 7

Po przegraniu early strasznie się na Was wkurzyłem. Kibicuje więc potraktujcie tą opinię jako radę przyjaciela.

Wojna:

W Master of Orion pojawiał się zasięg. Był to bardzo istotny element, światy trzeba było zdobywać a nie po prostu bombardować. Poszliście w stronę tzw. Star Lanes i od razu zniknęły nebule, czarne dziury, a wejścia do rzadkich Star Lanes przestały być bazami marynarki. Zbyt radykalne uproszczenie. Zasięg powodował iż niektóre technologie stawały się niezbędne, istniały stacje paliwowe (Outpost), kontakty dyplomatyczne były tracone. Teraz można jak w Civ krążyć Zulusem i zaatakować puste miasto 15tys km i 3 epoki dalej..... Bzdura...

Bitwy:

Tylko Tactical combat. Obecny RTS symulacja jest po prostu żałosny, NP. nie można przyjąć kanonady na osłony burtowe, precyzyjnie kontrolować ostrzału, stawiać zapór z pocisków. Budowle naziemne MUSZĄ znajdować się na planecie za tarczą planetarną. Taki ich sens. Zdarzały się walki w których ogromna armada nie była w stanie przebić tarczy, pomagało tylko bezpośrednie bombardowanie na ekranie bitwy co łączyło się z kolosalnymi stratami. To byłą Epicka obrona i Epicka zajadłość ataku......
To wszystko zniknęło.

To na początek.

Jeśli będziecie zainteresowani służę pomocą, naprawdę zależy mi na tym tytule.

Edited by Piotr_Misiuda, 16 March 2016 - 07:37 PM.

ShadorVD #2 Posted 17 March 2016 - 08:29 PM

Lieutenant

• Players
  • 47
Szczerze mówiąc to zastanawiam się czy polski oddział ma jakiś wpływ na kształt dalszych prac.

CoJaMoge #3 Posted 19 March 2016 - 06:51 PM

Ensign

• Players
  • 6
Z tego co widać jest bieda, szczególnie dyplomacja jest drewniana. Szkoda.

ShadorVD #4 Posted 22 March 2016 - 01:14 PM

Lieutenant

• Players
  • 47

View PostCoJaMoge, on 19 March 2016 - 06:51 PM, said:

Z tego co widać jest bieda, szczególnie dyplomacja jest drewniana. Szkoda.

Dyplomacja drewniana? No coś Ty, mnie zjadła ostatnio taka sytuacja. Bulrathi zaczęli walczyć z Mrrsha. Jakoś w między czasie o tym zapomniałem, Mrrsha zaproponowało ambasadę i wymianę handlową, co też przyjąłem z usmiechem na twarzy. I zdziwiłem się nieco gdy poziom kontaktów z Bulrathi drastycznie mi się przez to obniżył.

IMO jest dobrze. No i tak jak mówię, zobaczymy jak to będzie w dalszych aktualizacjach.

Falathi #5 Posted 28 March 2016 - 02:36 PM

Lieutenant

• WG Staff
  • 33
Zwracam uwagę na to, że poziom dyplomacji się zmienił wraz z 2. fazą dostępu. Obecnie jest nieco trudniej. 

ShadorVD #6 Posted 31 March 2016 - 09:13 PM

Lieutenant

• Players
  • 47
A tak swoją drogą, Falathi - gdzie lepiej zgłaszać błędy w PL wersji in game opisując w PL języku czy tutaj na forum?

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users