Jump to content

Předběžný přístup do Master of Orion - sběratelská edice je v prodeji

Předběžný přístup Early Access Sběratelská edice Collectors Edition

• Please log in to reply
7 replies to this topic

Haatra #1 Posted 25 February 2016 - 10:28 PM

Ensign

• Players
  • 3

Jak jste si už určitě všimli, dnes byla do prodeje uvolněna sběratelská edice Master of Orion - Conquer the Stars. Jejím zakoupením získáte předběžný přístup ke hře MoO včetně dalších bonusů. Hru si můžete zakoupit na GOG.com i na Steam-u. U obou prodejců stojí 42,99 45,99 €.

Ve hře je mementálně dostupných 6 ras - Alkari, Bulrathi, Human, Marshan, Psilon a Sakkra. Čeština bude přidaná až v pozdější (druhé nebo třetí ) fázi EA.

V případě techníckých problémů můžete kontaktovat  Podporu.

Poznámky:

• Při nákupu GOG.com poskytuje slevu na další nákup v hodnotě 1,50 €. Jak je to u Steamu, to nevím.
  • Na fóru MoO už můžete vytvářet vlastní vlákna.

Edit: Omlouvám se za nepřesnost, hra skutečně stojí u obou prodejců 45,99 €. Děkuji Svahlisovi za upozornění :)

Edited by Haatra, 27 February 2016 - 07:11 PM.

Svehlis #2 Posted 27 February 2016 - 09:18 AM

Ensign

• Players
  • 1
Až bude čeština, tak kupuji :-) Jinak na Steamu stojí 45,99€ :-)

milott #3 Posted 29 February 2016 - 11:26 AM

Ensign

• Players
  • 1

Nedostupnost češtiny v zberatelskej edícii sa týka clej série alebo len práve vytváraného dielu ?

Kayi4ek #4 Posted 29 February 2016 - 03:48 PM

Community Coordinator

• WG Staff
  • 25

View Postmilott, on 29 February 2016 - 11:26 AM, said:

Nedostupnost češtiny v zberatelskej edícii sa týka clej série alebo len práve vytváraného dielu ?

Čeština v posledním (našem) dílu přijde až s vydáním hry, bohužel. Jak je to u předchozích titulů musím zjistit ;)

Xatan01 #5 Posted 01 September 2016 - 01:52 PM

Ensign

• Players
  • 2
Zdravím, mám takový hloupý dotaz. Zakoupil jsem přes Steam sběratelskou edici a bohužel jsem nerozluštil jak se dostanu ke zmíněnému ArtBooku a Soundtracku. Zbytek DLC (retro lodičky a Terran Khanate) je v pořádku integrovaný ve hře. Věřím, že je problém mezi židlí a klávesnicí, ale moc bych ocenil kdyby jste mně někdo nasměrovali, kde hledat.

Ivana_Drago #6 Posted 03 September 2016 - 03:10 PM

Community Manager

• WG Staff
  • 34

View PostXatan01, on 01 September 2016 - 01:52 PM, said:

Zdravím, mám takový hloupý dotaz. Zakoupil jsem přes Steam sběratelskou edici a bohužel jsem nerozluštil jak se dostanu ke zmíněnému ArtBooku a Soundtracku. Zbytek DLC (retro lodičky a Terran Khanate) je v pořádku integrovaný ve hře. Věřím, že je problém mezi židlí a klávesnicí, ale moc bych ocenil kdyby jste mně někdo nasměrovali, kde hledat.

Ahoj,

pokud jsi zakoupil sběratelskou edici přes platformu Steam, pak také tam najdeš svůj art book a soundtrack. Při zakoupení hry po jejím oficiálním vydání se hráčům při nákupu na jejich Steam účet automaticky spolu s hrou doručí také všechen ostatní obsah digipacku. Pokud jsi sběratelskou edici hráči zakoupili během předběžného přístupu (tedy před oficiálním vydáním hry), pak všechen obsah najdou na svém Steam účtu (např. soundtrack se nachází v knihovně pod záložkou Hudba).

Zkus prosím ještě jednou projít svůj Steam účet, vše by tam mělo být k dispozici :)

Xatan01 #7 Posted 03 September 2016 - 05:29 PM

Ensign

• Players
  • 2

Ahoj,

díky za odpověď. Soundtrack jsem skutečně našel v knihovně (sekce hudba), čímž se potvrdila má slepota. :-) ArtBook bohužel nikde ve steam klientu nevidím. Nicméně jsem si ho nakonec dohledal přímo na disku.

Kdyby někdo hledal stáhnutelný obsah, tak ho najde pohromadě zde:

OS X: "/Users/...YourUsername.../Library/Application Support/Steam/steamapps/common/Master of Orion"

Předpokládám, že na Windows bude cesta asi velice podobná.

Ivana_Drago #8 Posted 04 September 2016 - 11:07 AM

Community Manager

• WG Staff
  • 34

Ahoj Xatane,

nemáš vůbec zač. Jsem ráda, že se obsah našel na svém místě!

Doufám, že tě hra baví a že si s ní užiješ spoustu hodin zábavy :)

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users