Jump to content


TEAM SPEAK3 | TS3 DLA KLANÓW


  • Please log in to reply
No replies to this topic

RicziAkaBajceps #1 Posted 14 February 2017 - 09:45 PM

    Ensign

  • Players
  • 1
  • Member since:
    08-22-2015

Podajemy rękę dla przeróżnych projektów, organizacji, drużyn, sieci serwerów i wiele innych - Serwer jest nowy, lecz jest zrobiony na 100% tylko brakuje wiary. Mamy możliwość nadania specjalnej strefy na Team Speak'u dla wymienonych wyżej projektów, w tym własne rangi i boty muzyczne. Posiadamy strefy VIP, które funkcjonują od +5 osób aktywnych na kanale. Funkcjonuje bot, który rejestruje automatycznie i tworzy prywatne kanały.

 

 

 

Przejdźmy do sedna: 

 

Oferujemy dla projektów specjalne strefy umieszczone pod strefą Adminstracjii, w tym dodajemy kanał, na który wejdziesz i dostaniesz ikonkę taką, jaką dany projekt wybierze. Na strefie dodamy "podstrefę" muzyczną, na której będą się znajdywały 3 boty muzyczne np. "Bot Muzyczny DanyProjekt.pl - Disco Polo".  Wzamian oczekuję tylko zdrowego rozsądku i porządku oraz oczywiście aktywnych użytkowników na Team Speak'u.

 

Aby otrzymać strefę VIP, na której znajduje się 5 podkanałów należy mieć +5 osób aktywnych - Będzie można dyskutować o jednym Bocie Muzycznym na kanale.

 

Aby otrzymać strefę VIP, na której znajduje się 10 podkanałów należy mieć +10 osób aktywnych - Przywilejem jest oczywiście posiadanie własnej ikonki + dodajemy kanał, który automatycznie nadaje tą ikonkę.

 

 

IP: 176.31.18.52

 

Domena będzie wkrótce.


1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users