Jump to content


Pierwsze informacje o nadchodzącym darmowym DLC


  • Please log in to reply
No replies to this topic

voulezvous #1 Posted 10 November 2016 - 03:43 PM

    Community Coordinator

  • WG Staff
  • 19
  • Member since:
    03-15-2012

Odkrywcy!

 

Bardzo polegaliśmy na Waszych opiniach od samego początku naszej przygody z Master of Orion. Byliście naszym przewodnikiem przez całość procesu deweloperskiego i kompasem wskazującym prawdziwego ducha tego legendarnego tytułu. Za to chcemy Wam ponownie podziękować.

 

Od samego początku Faz Wczesnego Dostępu zbieraliśmy Wasze opinie i prośby, po to by dodać je do gry w naszych częstych aktualizacjach.

 

Mimo to nadal mamy kilka asów w rękawie... Mamy na myśli kilka bardzo dużych i ważnych funkcji, o które często pytaliście i które wymagały dużego nakładu pracy. Pracowaliśmy nad nimi przez jakiś czas i jesteśmy blisko ich upublicznienia.

 

Bardzo nas cieszy że możemy się podzielić z Wami naszymi planami na koniec tego roku. Składają się na dwie części:

  • Wszyscy posiadacze Master of Orion otrzymają kilka przełomowo ważnych elementów. Jeśli graliście w starsze wersje Master of Orion, kilka z nich będzie dla was bardzo znajoma. Jeśli to jest Wasza pierwsza przygoda z Master of Orion, zapewniamy że na pewno zwiększą one głębię gry i urozmaicą rozgrywkę.
  • 3 nowe rasy zostaną udostępnione w DLC: myśleliście że poznaliście już wszystkich obcych w galaktyce? Nowe imperia dołączają się do walki o Oriona!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users