Jump to content


Nominacja Golden Joystick Award


  • Please log in to reply
No replies to this topic

voulezvous #1 Posted 26 October 2016 - 01:04 PM

    Community Coordinator

  • WG Staff
  • 19
  • Member since:
    03-15-2012

Witajcie Odkrywcy,

 

Mamy zaszczyt Was poinformować o nominacji Master of Orion do prestiżowej nagrody Golden Joystick Award 2016 w kategorii gry roku na PC. Jesteśmy dumni i wdzięczni za tę nominację i możliwość dołączenia do grupy tak świetnych tytułów!

 

Aby uczcić tę okazję zaktualizowaliśmy klienta gry, dodając logo Golden Joystick z krótką informacją na głównym ekranie. Jeśli nie głosowaliście na swoje ulubione gry, wystarczy kliknąć na logo by przenieść się na stronę organizatorów lub bezpośrednio zagłosować na Master of Orion tutaj: http://www.gamesradar.com/goldenjoystickawards/

 

Nominacja Master of Orion jest nie tylko uznaniem pracy NGD i Wargaming ale także Waszego wkładu, komentarzy i opinii w rozwój gry od momentu wprowadzenia wersji wczesnego dostępu. Bez Waszych opinii nasza droga byłaby znacznie trudniejsza i za to chcemy Wam serdecznie podziękować!

 

Chcemy wykorzystać tę okazję aby podzielić się z Wami informacjami o nadchodzących aktualizacjach. Bardzo ważna (i darmowa!) aktualizacja jest zaplanowana do publikacji już wkrótce.

Poinformujemy Was o dacie i szczegółach w najbliższym czasie ale w tej chwili chcemy Was przestrzec o działaniu zapisanych gier po wprowadzeniu aktualizacji. Zapisane gry będą grywalne ale ze względu na zmiany które wprowadzamy do wartości grawitacji i zanieczyszczeń, niektóre planety będą miały zmienioną charakterystykę.

 

To wszystko czym chcemy się podzielić w tej chwili. Możecie oczekiwać dalszych informacji w nadchodzących tygodniach.

 

Podbijajcie galaktyki!


1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users